ŠERUJ I OSVOJI - DOBITNICI BESPLATNIH VAUČERA

“POPUSTI 021“ SVAKOG DESETOG U MESECU OBJAVLJUJU IMENA DOBITNIKA BESPLATNIH VAUČERA.



DOBITNICI BESPLATNOG VAUČERA BIRAJU JEDAN POKLON VAUČER OD DOLE PONUĐENIH :


####################################################


Dobitnici poklon vaučera samostalno biraju da li će besplatno preuzeti:

  • FRIZERSKU USLUGU PO IZBORU - OMBRE, pramenovi u 3 boje, senčenje kose, skidanje crne boje, farbanje i feniranje ili,
  • Stomatološka usluga po izboru ili,
  • ANTISTRES MASAŽA u trajanju od 65 min. ili,
  • Dva termina SKVOŠA ili,
  • Večera u kineskom restoranu za dvoje ili,
  • TORTU po izboru 2kg.--OSMI KONTINENT ili,
  • dve pizze CAPRICCIOSA(23cm) + dve porcije slatkih palačinki --PORTO

 

 

 OBJAVLJIVANJE IMENA DOBITNIKA BESPLATNOG VAUČERA ĆE BITI SVAKOG 10-OG U MESECU:

 

  SPISAK DOBITNIKA IZABRANIH 10.11.2016.:

 

1. Branka Bursac  -- https://www.facebook.com/branka.bursac.96

2. Слободан Савић  -- https://www.facebook.com/slobodan.savic.355

3. Tanja Radin  -- https://www.facebook.com/tanja.radin.7

4. Rada Felei  -- https://www.facebook.com/rada.felei.1

5. Ceca Antonic  -- https://www.facebook.com/ceca.antonic

6. Miroljub Djordjevic  --https://www.facebook.com/miroljub.djordjevic.58

7. Tanja Todorovic-Kovalj  -- https://www.facebook.com/tanja.todorovickovalj

8. Rozsa Lukacs   -- https://www.facebook.com/rozsa.lukacs.7

9. Maja Planić  -- https://www.facebook.com/maja.planic.1

10. Душан Дукић  -- https://www.facebook.com/dusan.dukic.315


Srdačan pozdrav.

 ###################################################

Dobitnici poklon vaučera treba da se registruju na sajt da izaberu jedan od ponuđenih vaučera kliknu na kupi (ne trebate ništa uplaćivati samo u napomeni upisati "Poklon vaučer") i na Vaš mail Vam šaljemo vaučer koji odštampate i iskoristite.

 

Nagrađeni su izabrani slučajnim izborom (RANDOM) od grupe posetilaca koji su šerovali neku od ponuda na našoj Facebook stranici. Jedini uslov je da imate kreiran Facebook profil.

POPUSTI 021 I DALJE NAGRAĐUJU - SAZNAJ VIŠE